Sözleşmeli Temizlik Personeli Temini

Başarılarımız

30

Yıllık Tecrübe

47

Mutlu Çalışanımızı

6

Şehir de

33

Firmaya Entegre Ettik

68

Mutlu iş veren!

Sözleşmeli Temizlik Personelin de My Life Vizyon Group

Sözleşmeli Temizlik personeli hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. My Life Vizyon Group Temizlik olarak sözleşmeli temizlik elemanı hizmeti veriyoruz. Eğer sözleşmeli temizlik elemanı ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik şirketleri, sağlamış oldukları bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı mesleki alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, SGK takipleri gibi prosedürleri yerine getirerek, kurum ve kuruluşlara temizlik ihtiyaçlarının karşılanması anlamında büyük kolaylıklar sunmaktadır. Özellikle dönemsel personel talepleri itibariyle iş çıkışlarının çok fazla yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik personeli temini için opsiyonel bir(1) yıllık dönemler halinde sözleşmeler yapılmaktadır. Temizlik personellerimizin hizmetleri çeşitli zaman aralıklarında denetçilerimiz tarafınca takip edilmektedir. Temizlik personellerimizin tüm özlük hakları şirketimiz tarafınca güvence altına alınmaktadır. SGK girişleri yapılarak, işe başlamadan şirketiniz yetkililerine ulaştırılacak ve takipleri yapılacaktır.

Neden Sözleşmeli Temizlik Personeli Temin etmeliyim ?

Sözleşmeli temizlik personel temini hizmetimiz ile okul, hastane, banka, resmi daireler ve firmalar için çalışan ihtiyacının giderilmesi sağlanıyor. İstenilen niteliklerde vasıflı ya da vasıfsız çalışanların belirtilen yerlerde çalışması için işe alım yapılıyor. Bu konuda sağlanan en önemli avantaj çalışanların iş alınma sürecinde yaşanan zaman kaybının önüne geçilmesidir. İlan vermek, çalışanlar ile görüşmek ve benzeri işlemler ile uğraşmadan doğrudan işe alım yapılabilir. Bunun yanı sıra çalışanlar ile ilgili sosyal sigortalar, vergi, tazminat ve maaş gibi ödemeleri yüklenmekten de kurtulmuş olunur. Sözleşmeli temizlik personel temini ile istenilen vasıflarda çalışanlar çalıştırılarak bu maliyetler yüklenilmemiş olur. Firmamız tarafından sağlanan çalışanlar ile tüm bu maliyetler firmamız tarafımızdan karşılanır. İşletmeler ve kurumlar yapılan anlaşma uyarınca ödeme yaparak bu maliyet ve işlemlerden kurtulmuş olur. İstenilen vasıfta çalışan sağlanması ile tecrübesiz çalışan istemeyenlerin sorunları çözülmüş olur. Çalışanlardan memnuniyetsizlik olması durumunda sözleşmeli temizlik personel temini ile yeni çalışan hızlı şekilde sağlanabilir. İşletmelerin ve kurumların temizlenmesi konusunda uzmanlaşmış olan çalışanlar ile sorunsuz hizmet sağlanmış olur. Sözleşmeli temizlik personel temini ile yapılan anlaşma uyarınca ödemelerin gider yazılabilmesi avantajdır. Yıllık olarak vergi hesabında gider olarak yazılması sayesinde diğer maliyet avantajlarına ek olarak avantaj sağlar. Kurumların ya da işletmelerin kendi işlemleri dışındaki işlemlere yoğunlaşması performans düşüklüğüne ve işlemlerin yetişmemesi gibi sorunlara neden olur. Bunun önüne geçilmesi için firma olarak konusunda uzman kişiler ile çalışarak gerçek ve etkili çözüm sunulmuş olur. Firmaların bu sorunlar ile uğraşması yerine kendi işlemlerine yoğunlaşması sağlanır. Destek işlemleri için çalışan kişiler ile sorun ortaya çıkmadan çözülmüş olur. Çalışanlar ile ilgili her türlü sorumluluğu firmamız alarak ortaya çıkması muhtemel başka sorunların önüne geçilmiş olur.

Sözleşmeli Temizlik Personeli istiyorum!

Müşteri Görüşleri

Firmamızın temizlik ve çay servisi hizmeti için temin ettiğiniz Personel’den çok memnunuz. Sözleşmemizin bitiminden önce yenileme yapacağımızı bilmenizi isteriz. Bundan sonraki Sözleşmeli Temizlik Personeli ihtiyaçlarımız da yada çevremizden bir talep olduğunda adresimiz siz olacaksınız. Teşekkürler

NedenMy Life Vizyon Group ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, çalışanları ile Sözleşmeli temizlik personeli temini sağlamaktadır. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Ofis Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir temizlik hizmeti için Sözleşmeli temizlik personeli temini hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Sözleşmeli Temizlik Personeli Ücreti

Sözleşmeli temizlik personeli temini fiyatları istihdam etmek istediğiniz personel sayısı, ve talep edilen personelin vasıflı/vasıfsız olmasına göre değişmektedir.  My Life Vizyon Group temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Sözleşmeli personel fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..