Okul Temizliğinde Neler Başardık

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

30+

Okul Temizliği

230.000+ m²

Temizlenen Okul Alanı

21.000+

Mutlu Öğrenci ve Eğitimci

Okul, Kreş Temizliğinde My Life Vizyon Group

My Life Vizyon Temizlik , Okul, Anasınıfı ve Kreş temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Okul Temizliği Hizmeti götürmektedir. Okul Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Okul Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Kreş Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Okullara özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi Okul Temizliği için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

Okul Temizliğinin Önemi?

Okul temizliği en dikkat edilmesi gereken temizlik alanıdır. Okullar yüzlerce, bazen binlerce öğrencinin bir arada bulunduğu kapalı alanlardır. Aynı yeri gün içinde onlarca hatta yüzlerce elin değdiğini düşünürsek, en ufak bir mikrobun ne kadar hızlı yayılabileceği tahmin bile edilemez. işte tam bu noktada size özel çözümler sunan My Life Vizyon Group Temizlik firması, sizin için düşük maliyetler ile yüksek kalite de okul temizliği hizmeti sunmaktadır. Okul temizliğindeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile, En uygun okul fiyatını size sunan firmamız. Ankara okul temizliği denildiğinde göz kamaştıran referansları ile sizi bekliyor.

Okul Temizliği istiyorum!

Neden My Life Vizyon Group ?

Kurumlarınız için gerekli titizliğe sahip, Okul temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Okul Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir ofis ve büro temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Okul Temizliği Fiyatları

Okul temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak okulun büyüklüğü, sınıf ve öğrenci sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak okulun çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde kreş temizliği fiyatını etkilemektedir. My Life Vizyon Group temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ankara ‘da Okul temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Okul Temizliğinde en uygun fiyatı bulduğumuz My Life Vizyon Group Temizlik firması ile, Ana okulumuzun temizliği konusunda anlaştık. Müşteri temsilcisi ile yaptığımız görüşme sonrası randevumuz alındı ve söz verildiği gün ve saatte işini bilen bir ekip tarafından Kreşimizin temizliği gayet güzel ve muntazam şekilde yapıldı. Sonrasında periyodik olarak telefon ile arayarak kendilerini hatırlatmaları çok hoş. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Kreş temizliğinde en uygun fiyata en iyi hizmeti veren My Life Vizyon Group Temizlik firmasının başta yöneticisi Arif bey, idari ve teknik personeline teşekkür ederiz. Sayelerinde Okullarımız Pırıl Pırıl