Otel Temizliği

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

13

Şehir de

150+

Otel Temizliği

%99

Otel Memenuniyeti

Otel Temizliği

Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Otel Temizliği Hizmeti götürmektedir.

Otel Temizliğinde istediğiniz standartlarda alan ve oda temizliği hizmetini sunan firmamız, Oda Temizliği, Tuvalet Temizliği, Araç ve Gereç Temizliği, Cam Temizliği, Lokal Temizlik gibi alanlarda 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır.

Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.

Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

Otel Temizliği İstiyorum!

Neden My Life Vizyon Group ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Otel Temizliği işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Hasta Bakım Fiyatı
  • En iyi Hasta Bakımı
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde Otel bakımı için profesyonel bir destek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Otel Temizliği

Profesyonel kadromuz ve üstün performanslı cihazlarımız ile verdiğimiz temizlik hizmetinde en ince ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Otel odalarında hijyen sağlamak, ancak detaylara önem vererek gerçekleşir.

Otel odalarının temizliğinde birçok kişinin dokunduğu elektrik düğmelerinden, kapı kollarına kapıların yüzeylerine kadar pek çok yerde titiz davranılmalıdır. Eğer varsa, odalardaki buzdolapları veya küçük soğutucular da temizlik detayının önemli bir
parçasıdır. Bütün bu objeler bir bütün halinde temizlenmedikçe, hijyenden söz etmenin bir anlamı kalmayacaktır.

My Life Vizyon Group otel temizliği firması olarak sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetimizde detaylı ve gerçek bir temizliğe kavuşursunuz. Sizler de bu mükemmel temizliğin avantajlarından yararlanmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

Otel temizliği işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı,hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Müşteri Görüşleri

Babam ın artan rahatsızlığı için bir çok bakım merkezi denedik fakat gözümüzün önünde olmaması sürekli bizi tedirgin ediyordu. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine My Life Vizyon Group firmasından profesyonel destek aldık. Bakıcımız Ayşe Hanım’dan çok memnunuz. Babamla kendi babası gibi ilgileniyor. Size tavsiyem sizde Yaşlılarınız için bakım hizmeti istiyorsanız, ve eviniz bakım için müsait ise Evde hasta bakıcı hizmetini deneyiniz.