Ankara Dış Cephe Temizliği

Başarılarımız

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

100+

Dış Cephe Temizliği

140.000+ m²

Temizlenen Cephe Alanı

350+

Mutlu Müşteri

Dış Cephe Temizliğinde My Life Vizyon Group

My Life Vizyon Group Temizlik , Dış cephe temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Dış Cephe Temizliği Hizmeti götürmektedir. Dış Cephe Temizliğinde kalite ve sizin standartlartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dış Cephe Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Cephe Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. İş yerlerine özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi Cam Cephe Temizliği için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

Cephe Temizliğinin Önemi?

Oturduğunuz yada çalıştığınız rezidans, plaza, iş merkezi ve kulelerin dış cephe temizliği firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Dış Cephe temizliği hafife alınacak ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. My Life Vizyon Group olarak dış cephe temizliğinde alanında uzman, iş güvenlik uzmanımız tarafından sürekli eğitim alarak çalışan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Birçok firma iş güvenliği eğitimi almamış, hatta iş güvenliği uzmanı olmayan, kurumsallıktan uzak ve yanlış ürünler kullanarak hizmet vermektedir. Dış Cephe temizliğinde risk büyük olduğu için yapılacak en ufak hata kişinin canına mal olabilir. Kurumsal firma olarak siz değerli yönetici ve iş yeri sahiplerinin Dış cephe temizliği için seçim yaparken fiyat araştırması yanında, firmaların portföy ve ekibini incelemeniz önem arz etmektedir. Dış Cephe temizliği genellikle binaların Temizlik Asansörü ile yapıldığı gibi, dışarıdan vinç yardımı ile de yapılabilmektedir.

Dış Cephe Temizliği istiyorum!

Neden My Life Vizyon Group ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Dış Cephe temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Dış Cephe Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir Dış Cephe temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Dış Cephe temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak bina, plaza, kule, rezidans vb yapının büyüklüğü, kat sayısı, ve temizlik yapılacak alan büyüklüğüne göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Cephe nin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde Dış Cephe temizliği fiyatını etkilemektedir. My Life Vizyon Group temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Cephe temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

One Tower AVM dış cephe temizlik işlerini yapan firmanıza, öncelikle üst düzey güvenlik önlemleri alarak, büyük hassasiyetle yaptğınız cephe temizliği için teşekkür ederiz. Kısa sürede, verimli bir çalışma sağlayarak avm binamızı tertemiz yapan ekibinize ayrıca teşekür ederiz.