Ankara Ev Temizliği

Başarılarımız

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

3.600+

Ev Temizliği

400.000+ m²

Temizlenen Ev Alanı

7.000+

Mutlu Müşteri

Ev Temizliğinde My Life Vizyon Group

My Life Vizyon Group Temizlik ev temizliği alanında profesyonel ekibi ile kaliteli malzemeyi kullanan, temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Ev Temizliği Hizmeti götürmektedir. Ev Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ev Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Ev Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Site ve Apartmanlara özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi Ev Temizliği için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

Ev Temizliğinin Önemi?

Evlerimiz, sürekli yaşanılan bir ortam olduğundan dolayı maalesef çok fazla kirlenmektedir. Çalışan bireyler için hem iş hem temizlik oldukça zordur ve Haliyle bu durum sıkıcı bir hal almaktadır. Buna çözüm olarak size profesyonel bir temizlik sunuyoruz. Çünkü temizlik yapılması ortamın hijyenik hale gelmesi demektir ve buda sağlık açısından oldukça önemlidir. Eğer vakti olmayan kişilerdenseniz biz size Ankara ev temizliği firması olarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız tamamen deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Üstelik ev içerisinde yapılacak olan tüm temizlik işlerinden kaliteli sonuçlar alacağınıza eminiz. Evinizde bulunan her odanın temizliğinin yapılması için ekibimiz en ince ayrıntılarına kadar uğraşacaklardır.

Ev Temizliği istiyorum!

Evinizi Nasıl Temizliyoruz ?

Aslında sorunun cevabı çok açık, tabiki “Kendi Evimiz Gibi Temizliyoruz”. Zaten öyle olmasa yıllardır sektörün 1 numarası olamazdık değil mi? Peki bunun sırrı nedir? onuda açıklayalım o halde..  Her temizlik profesyoneli My Life Vizyon Group Temizlik kalitesinde hizmet sunmak için ekibimize katılmadan önce olmadan önce eğitim ve mulakat dan geçiyor. Ekibimiz de kaldıkları sürece periyodik eğitimleri devam ediyor. My Life Vizyon Group  ‘a başvuran temizlik personellerinin yalnızca %28’i ekibimize katılabiliyor.

Neden My Life Vizyon Group ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Ev temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Ev Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel Ev temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Evin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Evin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde Ev temizliği fiyatını etkilemektedir. My Life Vizyon Group Temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Evimi pırıl pırıl yaptılar. Ankara’da Ev temizliği denince ilk tercih edeceğim firmadır. Tavsiye ederim!

Sincan’da oturuyorum. Evimi süper ötesi temizlediler. Ankara ev temizliği firması My Life Vizyon Group Temizlik Şirketini kesinlikle tavsiye ederim.

Gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Söz verdikleri saatte geldiler, söz verdikleri saatte gittiler ve istediğim herşeyi yaptılar. Çok teşekkür ederim. Ankara ev temizlik firması uygun fiyatı güzel ev temizliği ile harika bir firma!