ULV Buharlı Dezenfektan Uygulama’da Neler Başardık

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

800+

Antibakteriyel Temizlik

68.000+ m²

Mikroplardan arındırılan alan!

5000+

Mutlu Müşteri

ULV Buharlı Dezenfektan Uygulamada My Life Vizyon Group Dönemi

My Life Vizyon Group Temizlik , Ofis, iş yeri ve büro temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Antibakteriyel Temizliği Hizmeti götürmektedir. Antibakteriyel Temizliğinde kalite ve sizin standartlartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Koronavirüs Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Büro Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasal ve dezenfekranlar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. İş yerlerine özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi anti-bakteriyel temizlik için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

ULV Buharlı Dezenfektan Uygulamanın Önemi?

Dünya malesef ülkemiz kadar temiz değil! Farklı ülkeler, yada bölgelerde oluşan bakteriler, yeni tip mikrop ve virüs oluşturmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda kuş gribi, domuz gribi gibi vakalar da temizliğin önemini farkederek, alınan önlemler ile bu hastalıklardan çok hafif vakalar ile sıyrıldık. Malesef 2020 yılının hastalığıda Korona Virüs (Covid-19) Yeni nesil corona virüs hastalığı solunum yolu yetmezliği, öksürük, ateş ile etki gösteren, öksürme, hapşurma vb yollar ile göz, burun ve ağız yolu ile bulaşan bir hastalık. Sıradan bir ev-ofis temizliği ile bu hastalıktan kurtulmak imkansız. Aşırı yoğun kimyasallar, 80 derece ve üstü alkol ve alkollü dezenfektan, kolonya vb kimyasallar ile kırılabildiği bilinmekte.
My Life Vizyon Group işte tam bu nokta da Ev, iş yeri vb yaşam alanlarınızı antibakteriyel temizlik hizmeti ile koruma altına almaktadır. Her ne kadar kendi kişisel bakım ve temizliğinize önem de verseniz bulunduğunuz ortamda dokunduğunuz bir nesne ile elinizi yıkamadan ağız, burun yada gözünüze değdirmeniz sizi hasta etmeye yeter. Alternatif önlem ise bu dokunduğunuz nesne ve eşyalar üzerindeki bakterilerin yok edilmesi.
Çözüm ise My Life Vizyon Group ULV Buharlı Dezenfektan Uygulama Hizmeti!

ULV Buharlı Dezenfektan Uygulama istiyorum!

Neden My Life Vizyon Group?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, işyeri temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Ofis Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir antibakteriyel temizlik hizmetinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

ULV Buharlı Dezenfektan Uygulama Fiyatları

Corona Virüs gibi yeni tip salgınlar için Antibakteriyel Temizlik fiyatları, Temizlik yapılacak alanın büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak alanın çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde Korona temizliği fiyatını etkilemektedir. My Life Vizyon Group temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Covid-19 temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Ofis Temizliğinde en uygun fiyatı bulduğumuz Life Vizyon Temizlik firması ile, iş yerimizin temizliği konusunda anlaştık. Müşteri temsilcisi ile yaptığımız görüşme sonrası randevumuz alındı ve söz verildiği gün ve saatte işini bilen bir ekip tarafından ofisimizin temizliği gayet güzel ve muntazam şekilde yapıldı. Sonrasında periyodik olarak telefon ile arayarak kendilerini hatırlatmaları çok hoş. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Ofis temizliğinde en uygun fiyata en iyi hizmeti veren Life Vizyon Temizlik firmasının başta yöneticisi Arif bey, idari ve teknik personeline teşekkür ederiz. Sayelerinde Ofisimiz Pırıl Pırıl