Hasta ve Yaşlı Bakımı

Başarılarımız

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

14

Şehir de

26

Hasta ve Yaşlıya Bakıyoruz

48

Mutlu Ebeveyn

Hasta ve Yaşlı Bakımında Life Vizyon Dönemi

ilenizde özel bakıma ihtiyaç duyan yaşlı bireyler bulunuyorsa ve sizin de bu konuda hem zamanınız hem de gücünüz yetmiyorsa mutlaka yaşlı bakıcı desteği almanız gerekiyor. Bu destek sayesinde işe ya da herhangi bir yere giderken gözünüz arkada kalmayacak, aile bireyinize en iyi şekilde bakılacaktır. İlerleyen yaşla beraber, çeşitli hastalıklar da gün yüzüne çıkmaktadır. Hal böyle olunca da yaşlı bakımı oldukça zor bir hale gelmektedir. Yaşlı insanlar, yatalak ya da yarı hareketsiz bir hale geldiği zaman mutlaka çeşitli firmalardan profesyonel destek almak elzemdir. Bu profesyonel destek sadece gerekli ihtiyaçları gidermekle halledilmez aynı zamanda sevgi, saygı ve şefkat de bakıcıların verdiği en önemli kavramlardandır. Yaşı ilerleyen bireyler zaman geçtikçe kendisine güvenebileceği bir arkadaş ister. İşte profesyonel hizmet sunan firmalar da müşterilerine bu hizmetleri güvenilir bir biçimde sağlamaktadır.

Hastalık durumunda nasıl bakım gerekir ?

Yaşlı bakımı hususu, hastalık ve rutin bakımlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Yaşlı bireyin durumuna bakılarak buna göre hizmet alınması gerekmektedir. Örneğin Alzheimer ya da Parkinson rahatsızlığı yaşayan yaşlı bireylere bu konuda eğitimli bakıcıların bakması gerekmektedir. Yaşlı bireyler bu tip durumlarda ailelerine yük olmak istemez fakat yine de ailelerinin yanında evlerinde kalmayı dilerler. İşte bu noktada evde yatılı yaşlı bakıcı hizmeti devreye girer.

Keza yatalak hastalar için de güvenilir ve ciddi bir profesyonel hizmet gerekmektedir. Yatalak hastalar temel ihtiyaçlarını tek başlarına karşılayamaz. Yani temizlik, tuvalete çıkma, yemek yeme ve ilaçlarının içirilmesi biri tarafından mutlaka yapılmalıdır. Çalışan ve gücü yetmeyen aile bireyleri bu nedenle bu konuda da profesyonel destek isterler. Genelde bu desteğin yatılı olması önemlidir. Çünkü geceleri de yaşlıların tuvalete çıkma gibi ihtiyaçları olabilir.

Hasta Bakıcı istiyorum!

Neden Life Vizyon ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Hasta Bakıcı işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Hasta Bakım Fiyatı
  • En iyi Hasta Bakımı
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde Hasta bakımı için profesyonel bir destek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Hasta Bakıcı Ücretleri

Hasta ve Yaşlı bakım ücretleri, Hastanın durumu, çalışan personelin çalışma şartları ve Niteliklerine göre değişkendir. Yatılı veya Yatısız olarak çalışan personelimiz size en iyi Hasta bakım hizmetini sunmak için özel eğitimler alarak size gönderilmektedir. Aizamer, perkinson başta olmak üzere tüm sağlık sorunlarında büyüklerinize destek verecek personelimizin ücreti sizinle yapacağımız görüşme ile belirlenmektedir. En uygun fiyata en iyi hizmet garantisi Life Vizyon’da

Müşteri Görüşleri

Babam ın artan rahatsızlığı için bir çok bakım merkezi denedik fakat gözümüzün önünde olmaması sürekli bizi tedirgin ediyordu. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Life Vizyon firmasından profesyonel destek aldık. Bakıcımız Ayşe Hanım’dan çok memnunuz. Babamla kendi babası gibi ilgileniyor. Size tavsiyem sizde Yaşlılarınız için bakım hizmeti istiyorsanız, ve eviniz bakım için müsait ise Evde hasta bakıcı hizmetini deneyiniz.