Ankara Ev Temizliği

30

Yıllık Tecrübe

90+

Mutlu Çalışan ile

5.390

Ankara Ev Temizliği

300.000+ m²

Temizlenen Ofis Alanı

5000+

Mutlu Müşteri

Ofis Temizliğinde Life Vizyon Dönemi

Life Vizyon Temizlik , Ofis, iş yeri ve büro temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Ofis Temizliği Hizmeti götürmektedir. Ofis Temizliğinde kalite ve sizin standartlartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ofis Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Büro Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. İş yerlerine özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi Ofis Temizliği için sizi de Life Vizyon Ailemize bekliyoruz.

Ofis Temizliğinin Önemi?

Ofis çalışanlarının iş verimini olumlu şekilde artması için Ofislerinizin temiz, düzenli ve bakımlı şekilde bulunması düzenli şekilde havalandırılması gerekmektedir. Sadece çalışanlar değil misafirlerinizin de ferah ve temiz bir ortamda yapacakları görüşme, onların üstünde olumlu bir izlenim uyandıracaktır. Herşey bir yana sağlık açısından temizliğin önemi çok büyüktür, bunu hepimiz biliyoruz. İş yeri ortamındaki ürün, araç ve gereçler gün içinde sürekli kullanılmaktadır. Bu kullanılan ürünlerin çoğu ortak kullanım alanında farklı ellerden geçmektedir. Haliyle enfeksiyon olan birinden diğerine geçmesi sağlıksız ortamlarda çok hızlı olabileceği gibi hijyenik ortamlarda bu ihtimal çok düşüktür. İyi ve kaliteli bir ofis temizliği, Ortamın iş günü tamamlandıktan sonra ya da başlamadan hemen önce sabah saatleri içerisinde işini tam olarak bilen ekibimiz ofisinizi en iyi şekilde temizlemesi ile mümkündür. Firmamız kurumsal olarak müşterimize ofis temizlik hizmetlerini vermektedir. Firmamız gerekli titizliğe sahip, işyeri temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Sizde profesyonel bir ofis ve büro temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Ofis Temizliği istiyorum!

Neden Life Vizyon ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, işyeri temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Ofis Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir ofis ve büro temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak ofisin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak ofisin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde iş yeri temizliği fiyatını etkilemektedir. Life vizyon temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Büro temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Life Vizyon Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Ofis Temizliğinde en uygun fiyatı bulduğumuz Life Vizyon Temizlik firması ile, iş yerimizin temizliği konusunda anlaştık. Müşteri temsilcisi ile yaptığımız görüşme sonrası randevumuz alındı ve söz verildiği gün ve saatte işini bilen bir ekip tarafından ofisimizin temizliği gayet güzel ve muntazam şekilde yapıldı. Sonrasında periyodik olarak telefon ile arayarak kendilerini hatırlatmaları çok hoş. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Ofis temizliğinde en uygun fiyata en iyi hizmeti veren Life Vizyon Temizlik firmasının başta yöneticisi Arif bey, idari ve teknik personeline teşekkür ederiz. Sayelerinde Ofisimiz Pırıl Pırıl